BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

W dniach 4-5 kwietnia firma Pakform Group zaprezentuje się na 9 Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations 2017. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B22.

 

HACAPplFirma wdrożyła system bezpieczeństwa HACCP, umożliwiający produkcję opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. 

certyfikaty-Szlachetna-paczka-4Po raz kolejny firma PAKFORM wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej w 508 lokalizacjach w całej Polsce.

Obraz1Po raz kolejny firma PAKFORM wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej w 508 lokalizacjach w całej Polsce.

certyfikaty-Szlachetna-paczka-3W tym roku udało nam się pomóc jednej z rodzin, przygotowując najpotrzebniejsze produkty do ich codziennego życia. W zamian otrzymaliśmy uśmiech dzieci, który jest dla nas najważniejszy.


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...